Корзина
«Компанія «Цезар ЛВ»
+380 (50) 432-34-78
+380 (50) 432-34-78
Корзина
влево
  • ЛІТНІ ЦІНИ!!!  Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14  ЦІНА ВИРОБНИКА!!!, фото 2
  • ЛІТНІ ЦІНИ!!!  Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14  ЦІНА ВИРОБНИКА!!!, фото 3
  • ЛІТНІ ЦІНИ!!!  Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14  ЦІНА ВИРОБНИКА!!!, фото 4
  • ЛІТНІ ЦІНИ!!!  Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14  ЦІНА ВИРОБНИКА!!!, фото 5
вправо
ВиробникЛІТНІ ЦІНИ!!!  Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14  ЦІНА ВИРОБНИКА!!!, фото 1

ЛІТНІ ЦІНИ!!! Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14 ЦІНА ВИРОБНИКА!!!

  • Нет в наличии

264 ₴/пог.м

+380 (50) 432-34-78
  • +380 (50) 432-34-78
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
ЛІТНІ ЦІНИ!!!  Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14  ЦІНА ВИРОБНИКА!!!
ЛІТНІ ЦІНИ!!! Захисний рукав для димаря "Алюком". 14*14 ЦІНА ВИРОБНИКА!!!Нет в наличии
264 ₴/пог.м
+380 (50) 432-34-78
  • +380 (50) 432-34-78
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Термін експлуатації  захисного  рукава "Алюком" (на основі зарубіжного досвіду) складає не менше 20 років. Це набагато триваліше, ніж при інших методах, пов'язане зі стійкістю матеріалів, з яких виготовлені рукави. Зсув, тріщини і згини каналів не викликають механічних пошкоджень завдяки еластичності матеріалів.

Захисний рукава "Алюком" забезпечує:

 Захист димохода від ерозії шляхом ущільнення на внутрішній поверхні каналу захисного рукава, який при надуванні приймає форму димохідного каналу;

 Захист від вологи завдяки багатошаровій структурі рукава "Алюком". Досягнення гладкості поверхні каналів забезпечує хороше витяг газів в атмосферу .Запобігає  зворотній рух продуктів згоряння і зволоження стін;

  економить  кошти  на експлуатацію каналів, пов'язаних з необхідністю відновлення зовнішнього вигляду димаря (штукатурка, фарбування та ін.);

  Простоту монтажу та адаптацію старих існуючих каналів під сучасні системи газового обігріву приміщень з одночасним дотриманням Державних будівельних норм України.

  Легкість адаптації захисного рукава "Алюком" до інших систем вентиляції та газоотводу незалежно від виробника.

Рукав "Алюком" застосовується для гільзування каналів, в які відводяться продукти згоряння виключно для газових атмосферних котлів і для вентиляції.

Ціна без ПДВ.

Основные
ПроизводительЦезар ЛВ
Страна производительУкраина
Количество стенок дымоходаОдностенный
Количество каналов1
Область применения дымоходаКотлы, Вентиляционные системы, Генераторные установки
Гарантийный срок24 мес
СостояниеНовое
  • Цена: 264 ₴/пог.м