Корзина
21 отзыв
«Компанія «Цезар ЛВ»
+380973990070
+380504323478
Корзина

Повітроводи з нержавіючої сталі

Повітроводи з нержавіючої сталі

 

        Жорсткі повітроводи з нержавіючої сталі круглого і прямокутного перерізу найчастіше використовуються в промислових системах пневмотранспорту і димовидалення. Повітроводи систем димовидалення ще називають газоходами.

 

       Повітроводи з неіржавіючої сталі не піддаються корозії у вологому або агресивною кислотно-лужного середовища, тому є найбільш довговічними і зносостійкими. З урахуванням їх особливих властивостей повітроводи з нержавіючої сталі доцільно застосовувати в системах загально обмінної вентиляції на хімічних виробництвах, або в приміщеннях, де можливі виділення їдких газів, кислот і лугів.

 Напівтверді (гнучкі) повітроводи з нержавіючої сталі призначаються для побутового використання - наприклад, для організації вентиляції димовидалення від газових колонок та печей до витяжних шахт житлових будинків. Гнучкі повітроводи з нержавіючої сталі мають круглий перетин і спірально-навивні конструкцію. Гнучкі повітроводи легко з'єднуються з вентканалу круглого або овального перетину навіть у важкодоступних місцях за рахунок багаторазового стискання, розтягування і вигину.

Другие статьи